استفاده از فناوری در آموزش و توانبخشی کودکان مبتلا به اوتیسم

[ad_1]

با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی بررسی می‌شود؛

استفاده از فناوری در آموزش و توانبخشی کودکان مبتلا به اوتیسم

استفاده از فناوری در آموزش و توانبخشی کودکان مبتلا به اوتیسم عنوان کارگاه آموزشی است که به زودی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ کارگاه آموزش استفاده از فناوری در آموزش و توانبخشی کودکان مبتلا به طیف اوتیسم هشتم مرداد ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. برگزاری این کارگاه یک روزه توسط آزمایشگاه رباتیک اجتماعی و شناختی دانشگاه صنعتی شریف با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی است.
ربات های اجتماعی، آموزش مقدماتی کار عملی با ربات انسان نمای NAO با هدف کمک به درمان بیماری، توانبخشی کودکان مبتلا به اتیسم در داخل و خارج کشور و بهره گیری از سامانه های اندرویدی و سیستم های هوشمند در آموزش کودکان اتیستیک از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه بررسی می شود.
کارگاه آموزشی استفاده از فناوری در آموزش و توانبخشی کودکان مبتلا به اوتیسم 8 مرداد ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66165698 تماس برقرار کنند.
انتهای پیام/25

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *