بسته حمایتی جدید از پژوهشگران برجسته دنیا راه‌اندازی شد

[ad_1]

از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی؛

بسته حمایتی جدید از پژوهشگران برجسته دنیا راه‌اندازی شد

گرنت پژوهشی آغاز عنوان حمایتی است که از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی شکل گرفته تا در راستای آن از جذب و حفظ دانش‌آموختگان برجسته مراکز علمی دنیا در کشور حمایت شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ گرنت پژوهشی آغاز عنوان حمایتی است که از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی شکل گرفته تا در راستای آن جذب و حفظ دانش آموختگان برجسته فارغ التحصیل مقطع دکتری از مراکز علمی معتبر دنیا در دانشگاه ها و پژوهشگاه ها رخ دهد. البته دریافت این گرنت شرایطی دارد. متقاضیان دریافت آن  باید فارغ التحصیل با درجه عالی از یکی از دانشگاه های برتر جهان(100 دانشگاه اول لیست رتبه بندی جهانی) بوده و در یکی از مراکز علمی کشور جذب و آغاز به کار کرده باشند.
همچنین متقاضیان دریافت گرنت بایستی پروژه تحقیقاتی در چارچوب الویت های تحقیقاتی کشور تعریف و ارائه کنند و  مبلغ این گرنت پژوهشی تا یک میلیارد ریال است که بیش از 50 درصد منابع مالی آن توسط معاونت  علمی و فناوری ریاست جمهوری تامین شده است. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت صندوق مراجعه کنند.
انتهای پیام/25

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *