ملاک شمارش آراء صرفا براساس رای گیری حضوری است

[ad_1]

کد خبر: 26614

تاریخ انتشار: جمعه 30 تير 1396 – 18:09

رئیس ستاد اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در مورد مشکلات پیش آمده در فرایند انتخابات الکترونیک توضیحاتی را ارایه داد.


به گزارش بهدشت نیوز،دکتر محمد آقاجانی، رئیس ستاد مرکزی اجرایی هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور در اطلاعیه‌ای آورده است: ستاد اجرائی انتخابات نظام پزشکی از یک ماه قبل، احتمال بروز مشکل در فرایند رای‌دهی الکترونیکی را در نظر گرفته بود و تمام تمهیدات لازم برای انتخابات حضوری را به طور کامل در 200 حوزه انتخابیه فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: برای هر یک از حوزه‌های انتخابیه به تعداد بیشتر از کل شرکت‌کنندگان تعرفه چاپ شده و در اختیار آنها قرار گرفته و تمامی اقدامات لازم شامل صندوق‌های 6 گانه آراء همراه با سایر تجهیزات و نیروی انسانی کافی فراهم آمده است و انتخابات حضوری که از ساعت 8 صبح در تمامی 200 شعبه آغاز شده، بدون وقفه تا ساعت 22 امشب ادامه خواهد داشت.

دکتر آقاجانی تاکید کرد: ملاک شمارش اراء صرفا آراءحضور است و اگر افرادی به صورت الکترونیک رای داده اند لازم است مجددا جهت رای دهی حضوری در شعب انتخابات حضور یابند.

رئیس ستاد اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در این اطلاعیه از کلیه اعضا نظام پزشکی، هیات های اجرائی و نظارت شهرستان‌ها که با بردباری روند انتخابات را به خوبی انجام می‌دهند، قدردانی کرده و از اعضا نظام پزشکی که هنوز رای نداده‌اند دعوت کرده است در وقت باقیمانده با حضور در محل اخذ رای در انتخابات شرکت نمایند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *